Wyleczenie chorych stawów po 40 latach jest łatwe.

Zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, osteochondroza i inne choroby stawów nieuchronnie prowadzą do szpiku kostnego lub raka. 76% pacjentów z chorymi stawami umiera między 40 a 50 rokiem życia.

Odpowiedzi na Twoje pytania:
Sławomir Cieszyński
, prof. Twórca nowoczesnej kinezoterapii - alternatywnych (neurologicznych i ortopedycznych) metod leczenia chorób przewlekłych i urazów narządu ruchu, punktu, w którym bada się wewnętrzną rezerwę organizmu i rozumienie własnego ciała.

Doświadczenie: ponad 30 lat

„Pamiętaj o prostej prawdzie i nikogo nie słuchaj: choroby stawów i pleców (artretyzm, artroza, osteochondroza itp.) zawsze można leczyć, nawet w bardzo dojrzałym wieku”.

Program Zdrowe Stawy został uruchomiony w UE dwa miesiące temu. Otrzymaliśmy wiele pytań dotyczących jego realizacji i dziś publikujemy wywiad z głównym koordynatorem programu Sławomirem Cieszyńskim. Programem kierował znany profesor i osobiście nadzorował prace nad zapobieganiem korupcji. Przypomnijmy, że program został oficjalnie uruchomiony w . W ramach tego programu każdy może otrzymać najnowsze leczenie chorób stawów ze zniżką.

MN: „Dzień dobry. Dlaczego musiałeś uruchomić specjalny program? Konwencjonalne kliniki i szpitale nie są już w stanie poradzić sobie z leczeniem stawów?”

Sławomir Cieszyński : Witam, faktem jest, że system opieki zdrowotnej jest bardzo zbiurokratyzowany. Jest to duży, niezgrabny mechanizm, który pracuje z dużym piskiem. W klinikach i szpitalach oczywiście leczymy chore stawy. Ale przestarzałymi i często niebezpiecznymi metodami. Jak wiecie osobiście traktuję ludzi i uważnie śledzę wszystkie wiadomości. A ja od dawna jestem przeciwnikiem leczenia „starej szkoły”, które ma na celu złagodzenie objawów pacjenta i poprawę jego obecnego stanu, ale w żaden sposób nie leczy samej choroby. To ostatecznie prowadzi do dalszej regresji stawów i poważnych powikłań aż do raka . Jednak to podejście jest nadal stosowane w szpitalach i klinikach. Jednak niektóre nowe opcje leczenia zostały wprowadzone z dużym trudem.

Dlatego, gdy okazało się, że powstał nowy preparat, który skutecznie poradzi sobie z chorobami stawów, postanowiono rozpocząć leczenie w specjalnym programie . Logika jest tu bardzo prosta – zamiast próbować wprowadzić produkt do złożonego i wolno działającego systemu opieki zdrowotnej, tworzymy niezwykle skuteczny mechanizm dostarczania produktu chorym w dowolnym miejscu w kraju. Gdyby nowy produkt był dostarczany przez kliniki, to myślę, że dotarcie do ludzi zajęłoby kolejne 2-3 lata.

MN „Zauważyłem, że powiedziałeś, że choroby stawów mogą prowadzić do powikłań, w tym raka. Jak często się to zdarza? "

Sławomir Cieszyński : Przyjrzyjmy się, do czego mogą prowadzić powikłania choroby stawów. Jeśli weźmiemy najczęstsze choroby stawów, to te:

Choroby Powikłania we wczesnym stadium Powikłania w stadium zaawansowanym
Artretyzm Martwica chrząstki, zniszczenie stawów, zapalenie błony maziowej Całkowite zniszczenie stawów, posocznica, rak stawów
Zapalenie kości i stawów Zapalenie chrząstki, zmiany strukturalne i degradacja stawów, istnieje ryzyko zatrucia krwi Niepełnosprawność (niewydolność stawów), zniszczenie chrząstki, rak stawów
Osteochondroza Występowanie międzykręgowe, przemieszczenie krążka międzykręgowego, uszczypnięcie nerwów Przepuklina kręgosłupa, zaburzenia OUN (ośrodkowego układu nerwowego), istnieje ryzyko niewydolności poszczególnych narządów, raka kręgosłupa
Oksartroza Wzrost kości, zmiany zwyrodnieniowe chrząstki i stawu, zmiany zwyrodnieniowe torebki stawowej Ograniczenie aktywności ruchowej (upośledzenie 1 lub 2 grup), guzy nowotworowe
Osteoporoza Śmierć tkanki łącznej, martwica kości (zwiększa łamliwość kości) Deformacja poszczególnych kości i szkieletu jako całości, niewydolność kończyn, istnieje ryzyko zachorowania na raka z powodu martwicy kości
Zapalenie torebki stawowej Zapalenie worka maziowego, nagromadzenie ropnego wysięku Zatrucie krwi, niewydolność stawów, ropa z tkanki mięśniowej, nowotwory złośliwe
Statki Zapalenie stawu stopy, odkładanie się soli, stężenie kryształów moczu w tkance kostnej Tworzenie kości na nodze i jej proliferacja, zmiana wielkości stawu, martwica tkanki kostnej stopy, występowanie guzów łagodnych

Jak widać choroby stawów bardzo często prowadzą do poważnych powikłań, które mogą prowadzić do kalectwa lub śmierci pacjenta. W ciągu ostatnich 100 lat obciążenie ludzkiego szkieletu rosło. W rezultacie prawie każdy 25-latek ma co najmniej 1-2 dotknięte stawy. W wieku 35-40 lat choroby już dawno osiągnęły etap, w którym możliwy jest rozwój poważnych powikłań. Aby to zilustrować, możesz zobaczyć te zdjęcia zrobione w szpitalach:

Są to ręce 42-letniej kobiety, która została niepełnosprawna z powodu choroby zwyrodnieniowej stawów.

Rak kolana spowodowany zapaleniem stawów kolanowych.

Pacjentka po operacji stawu kolanowego w celu wszczepienia sztucznego stawu.

MN: „Wróćmy do pozytywów. Jak można wyleczyć choroby stawów?”

Sławomir Cieszyński: Wszystko jest dość proste. Jedyne, co jest naprawdę konieczne, a czego nie mogą zapewnić stare leki, to pełny dopływ krwi do dotkniętego chorobą stawu. Wystarczy przywrócić ukrwienie, aby powstrzymać martwicę i stan zapalny, a jednocześnie rozpocząć proces regeneracji. Problem polega na tym, że brzmi to prosto, ale w praktyce żadna z istniejących opcji leczenia nie powiodła się.

Zanim preparat został wypuszczony do dystrybucji w ramach specjalnego programu, przeprowadzono szeroko zakrojone badania kliniczne. Wzięło w nim udział 10 120 osób w różnym wieku i z różnymi chorobami stawów. 93,8% całkowicie wyleczyło swoje choroby. 5,6% nadal miało pewne problemy, ale ogólnie ich stan znacznie się poprawił. Z grubsza mówiąc, jeśli ktoś miał ciężką formę zapalenia stawów i ledwo mógł chodzić, po zakończeniu leczenia stawów odczuwał tylko normalny ból. Dopiero na poziomie 0,6 poprawa była znacząca, ale niewystarczająca, aby można ją było w pełni rozpoznać.

MN: "Czy możesz wyjaśnić, na czym polega preparat?"

Sławomir Cieszyński: Mówię o specjalnym środku„Colladiox Pro” . Jest to preparat, który pozwoli szybko zapomnieć o bólach pleców i stawów oraz potrafi wyleczyć nawet bardzo skomplikowane przypadki w ciągu kilku miesięcy.

Jego rozwój trwał około 2 lat z budżetem 15 milionów dolarów. Dlatego mamy możliwość dostarczenia „Colladiox Pro” z rabatem , biorąc pod uwagę jego stosunkowo wysokie standardowe koszty opakowania.

MN: „Czy możesz mi powiedzieć, jak działa ten cudowny produkt?”

Sławomir Cieszyński: To nie cud, tylko czysta nauka. Głównym składnikiem preparatu jest ekstrakty z diabelskiego pazura, arnika. Nie ma bardziej skutecznego sposobu na poprawę krążenia krwi w kościach i stawach w przyrodzie. Do tego ekstrakty z rzadkich roślin, które mają namacalny wkład w skuteczność produktu.

Już za jednym razem aktywujesz około 930 000 komórek, które przyniosą korzyści Twojemu krążeniu krwi. I to jest środek. Najważniejsza jest tutaj stabilność.

MN: „To brzmi imponująco. Powiedz nam tylko, co to oznacza dla zwykłych ludzi z chorobami?”

Sławomir Cieszyński: Oznacza to, że współczesna medycyna to już przeszłość i możesz leczyć swoje choroby w domu w ciągu jednego do dwóch miesięcy. Colladiox Pro nie zamraża, nie znieczula, ale „odnawia” organizm na poziomie komórkowym. Usuwa przyczynę samego bólu i przywraca stawy i kręgosłup do pierwotnego, normalnego stanu. Pacjent nie tylko pozbywa się objawów, ale także usuwa korzeń choroby – osłabiony przez powolne, ukrwienie chrząstki starych komórek.

Colladiox Pro pierwszego dnia uruchamia system regeneracji organizmu. Zatrzyma zespół bólowy, od razu to poczujesz. W ciągu trzech do ośmiu tygodni leczenie zostanie zakończone, a co najważniejsze, można zapobiec nawrotom bólu poprzez szybkie leczenie.

MN: „Czy Colladiox Pro pomaga tylko w niektórych określonych chorobach?”

Sławomir Cieszyński: Nie, mówię Ci właśnie: działa na poziomie komórkowym i przywraca przepływ krwi. Wszystkie choroby związane ze stawami i kręgosłupem są leczone: choroba zwyrodnieniowa stawów i zapalenie stawów, rwa kulszowa, reumatyzm, dna moczanowa i osteoporoza, zapalenie korzeni i osteochondroza, przepuklina krążka międzykręgowego. Zwichnięcia, stłuczenia, miażdżyca, złamania, a nawet odciski – środek jest niezwykle skuteczny.

MN: „Czy to naprawdę łagodzi wszystkie te choroby, a nie tylko eliminuje ból?”

Sławomir Cieszyński: Colladiox Pro zmniejsza ból stawów (na wczesnych etapach leczenia) i całkowicie eliminuje chorobę. Oczywiście istnieją inne opcje leczenia stawów, ale zazwyczaj wszystkie są związane z zabiegiem chirurgicznym i są bardzo niebezpieczne dla ludzi. Nie wspominając już o tym, że koszt operacji tego samego stawu kolanowego jest zawyżony i może sobie na niego pozwolić bardzo mała liczba osób.

MN: „Jak ludzie mogą dostać Colladiox Pro w programie rabatowym? Czy zwykły człowiek może to zrobić?”

Sławomir Cieszyński: Tak, absolutnie każdy. Jest tylko jedno „ale” – biorąc pod uwagę nie duże ilości produkcji, program rabatowy ma charakter tymczasowy. W tym momencie Colladiox Pro może otrzymać każdy ze zniżką. Wystarczy, że zostawisz swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, pod którym nasi pracownicy mogą się z Tobą skontaktować.

MN: "Jak długo będzie trwał program?"

Sławomir Cieszyński: Data zakończenia programu — . Zamówienie na „Colladiox Pro” można pozostawić tylko do dnia dzisiejszego. . Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, radzę się pospieszyć, ponieważ program się skończy i nie będziesz mógł dostać "Colladiox Pro" ze zniżką.

Chcę zwrócić Państwa uwagę na ankietę. Jako próbę pobrano osoby zarejestrowane w klinice z chorobą stawów o różnym nasileniu.

Kwestionariusz: Jak pozbyłeś się problemów ze stawami?

Preparaty medyczne:
23%
„Colladiox Pro”:
47%
Medycyna ludowa:
8%
Szukam rozwiązania:
17%
Nie wierzę, że jest to możliwe:
5%

Doktorze Cieszyński, dziękuję za rozmowę! Chce Pan coś powiedzieć naszym czytelnikom, zanim się pożegnamy? "

Sławomir Cieszyński: Tak, oczywiście. Pragnę ostrzec czytelników, że choroby kręgosłupa i stawów zaczynają się „w młodości”, a nawet łagodny, nawracający ból jest okazją, by uważać na problem. Lekarz nie przekona Cię do leczenia.

I pamiętaj: choroby spowodowane bólem pleców i stawów nie tylko powodują dyskomfort. Skracają życie o 15-20 lat.


Ważne! Stwierdzono, że właśnie teraz to najlepszy czas na rozpoczęcie leczenia schorzeń kręgosłupa i stawów. W wyniku ustabilizowania się średniej temperatury przyspiesza się przemiana materii, zwiększa się krążenie krwi w organizmie, zwiększa się przepływ krwi i tlenu do narządów wewnętrznych oraz zwiększa się efekt stosowania preparatu. Leczenie bólu pleców i stawów oraz chorób towarzyszących przebiega o 67% szybciej niż w innych sezonach. Przywrócenie funkcji organizmu następuje w 100% przypadków podczas całego kursu.

Świetna cena! 294 PLN 147 PLN

Możesz zamówić ze zniżką, jeśli oferta nie trafiła do innego czytelnika! Oferta wygasa za:
10 : 00

21 komentarzy na dziś
Weronika Odarczuk

Jestem bardzo wdzięczna za informację o tym preparacie. Długo szukałam czegoś takiego. Nie mogę się doczekać przesyłki! To naprawdę ze zniżką! Dziękuję!

Godzin temu 2
Renata Frączak

To była osteochondroza. Była i już nie jest... wszystko zniknęło w 30 dni! Dziękuję za to!

Godzin temu 4
Ilona Andrzejczak

Popieram! Bardzo skuteczny produkt na problemy z plecami!

Godzin temu 8
Janusz Bora

Ludzie, pomóżcie! Artretyzm mnie męczy. Dyskomfort i ból odbierają mi życie. Po prostu nie wiem, co robić. Używam różnych środków regularnie, ale one nie pomagają :( Zastanawiam się nad zamówieniem ze zniżką, czemu nie?

Godzin temu 8
Jan Koblański

Janusz, weź Colladiox Pro, nie pożałujesz. Sam miałem problemy, z powodu korzonków nerwowych nie mogłem nic zrobić, złamałem już laskę. Dziękuję mojej mamie za znalezienie tego preparatu i zmuszenie mnie do jego stosowania. Swoją drogą kupiłem go pół roku temu, bez żadnego programu (a cena była solidna, prawie 2 tys. za opakowanie). Ale teraz nie odczuwam bólu pleców i poruszam się spokojnie. Uwierz mi, weźmiesz to i wszystko będzie działać.

Godzin temu 3
Magdalena Szafrańska

Jak kupić ten Colladiox Pro?

Godzin temu 0
Roman Matusiak

Magdaleno, oto formularz zamówienia , pospiesz się póki trwa program rabatowy. Bardzo mi to pomogło.

Godzin temu 1
Magdalena Szafrańska

Roman, tak, dziękuję, już zamówiłam.

ale czy możesz powiedzieć, jak długo trwa dostawa do Poznania?

Godzin temu 4
Roman Matusiak

Magdaleno, jesteśmy z tego samego miasta, więc przyjedzie za około 3 dni)

Godzin temu 7
Kamila Sławomirska

Po prostu niesamowity środek, polecam wszystkim, bolało mnie gardło, więc podejrzewam, że to osteochondroza. Ale po użyciu Colladiox Pro było znacznie lepiej i ból gardła zniknął. ze zniżką, oczywiście ja też zamówiłam! Dziękuję bardzo!

Godzin temu 8
Krzysztof Lech

Czy wynik jest tak skuteczny? Zdecydowanie warto o tym pomyśleć i zamówić.

Godzin temu 2
Piotr Staszyński

Opowiem wam moją historię, miałem podobny przypadek. Również osteochondroza w odcinku szyjnym kręgosłupa. Tak się złożyło, że prawie skręcało mnie z bólu. Zacząłem szukać sposobów na rozwiązanie tego problemu. Potem trafiłem do artykułu, postanowiłem zamówić Colladiox Pro - powiedziałem ok. Szkoda, że wtedy nie było zniżki, ale to bzdura. Paczka dotarła za 5 dni. A nie żałuję, że go kupiłem - ból zniknął.

Godzin temu 1
Kamil Kaczmarczyk

Widzę, że nie tylko ja mam takie problemy, ale dzięki Bogu trafiłem na Colladiox Pro miesiąc temu, uratował mnie przed chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych tak szybko, jak nie potrafiły dziesiątki leków i preparatów.

Godzin temu 9
Władimir Pawlik

Proszę powiedz mi, czy to pomoże? Ponieważ leki i lekarze są bezużyteczne.

Godzin temu 7
Emilia Krzyżanowska

Władimir, tak, oczywiście. Efekt jest bardzo znaczący i najważniejsze jest to, że nie ma skutków ubocznych. Więc lepiej się pospiesz! Colladiox Pro pomógł mi całkowicie pozbyć się rwy kulszowej.

Godzin temu 4
Daniela Wożniak

Dziękuję, Colladiox Pro pomógł zbyt szybko! Zamówiłam go na oficjalnej stronie producenta! Nie zwlekaj z leczeniem, lepiej pozbyć się tych problemów ze stawami, niż zdać sobie sprawę, że utraciłaś zdolność poruszania się.

Godzinę temu 6
Klaudia Aleksiuk

Wynik po prostu przerósł moje oczekiwania. Cały artretyzm na palcach zniknął! Zamówiłam jeszcze kilka opakowań dla znajomych, szkoda, że nie mogę zamówić więcej sztuk ze zniżką.

57 minut temu 7
Alicja Rudowicz
Dzisiaj, właśnie uczestniczyłam w programie akcji
Są bardzo fajne warunki, pospieszcie się!
Zamówiłam go tutaj przez formularz zamówienia. w końcu chcę chodzić bez bólu pleców i cieszyć się spacerami)
55 minut temu 3
Krystyna Tomanowa
Nasza koleżanka z prywatnej apteki sprzedaje ten lek trzy razy drożej, więc nie odważyłam się go kupić, żałowałam pieniędzy. A tutaj zobaczyłam to ze zniżką i prawie zbladłam bo jestem na emeryturze i stać mnie na to tylko ze zniżką. Ból pleców słabnie z każdym dniem, mimo że wygląda jak zwykła kuracja.
48 minut temu 4
Paulina Konieczna
Używam Colladiox Pro od sześciu miesięcy (moja córka przywiozła go z zagranicy). Teraz nadal mam go w apteczce, na wszelki wypadek.
44 minuty temu 8
Daniel Mroczka
Przez kilkadziesiąt lat na próżno próbowałem leczyć zaniedbane zapalenie korzonków. Postanowiłem spróbować Colladiox Pro , o którym mówił profesor, a ból pleców ustąpił w 2 tygodnie. Biegam teraz jak młody człowiek. A pytanie brzmi, gdzie był wcześniej ten środek?
39 minut temu 1

Poleca DN
Statystyki internetowe
Odwiedzający dzisiaj:
6924 osób
Aktualnie online:
49 osób